Fonkel logo
Fonkel logo
scroll

Dit zijn wij

Wij zijn Fonkel. Strategische denkers, ontwerpers en webontwikkelaars. We helpen bedrijven een digitale koers uit te zetten voor de toekomst en bouwen gebruiksvriendelijke oplossingen. Dat doen we in nauwe samenwerking met de klant.

Het team

Nicolien

Nicolien

Teamcoach & scrum master
nicolien@fonkel.io
Gino

Gino

Back-end developer en scrum master
gino@fonkel.io
Floris

Floris

Digitale strategie
floris@fonkel.io
Lianne

Lianne

Adviseur & copywriter
lianne@fonkel.io
Doreen

Doreen

Interieur & administratie
doreen@fonkel.io
Wim

Wim

Designer
wim@fonkel.io
Eward

Eward

Designer
eward@fonkel.io
Duha

Duha

Developer
duha@fonkel.io
Rocco

Rocco

Developer
rocco@fonkel.io
Björn

Björn

Stagiair
bjorn@fonkel.io

De mannen van Fonkel gaven vanaf het begin een enorm commitment. De inzet, professionaliteit en loyaliteit aan onze opdracht waren echt heel groot. Fonkel was er altijd als het nodig was – zeker toen de nood het hoogst was – zonder restricties. Dat legde een enorme basis van vertrouwen. En nog steeds: ik weet dat als er iets niet functioneert, er snel actie wordt ondernomen. Dat geeft mij bedrijfszekerheid.

G. Posma (Quintens)

Data Pro gecertificeerd

De Data Pro Code is een uitwerking van AVG-verplichtingen voor data verwerkers.

digiGo partner

Overheid, opdrachtgevers en uitvoerende partijen in de ontwerp-, bouw- en technieksector trekken samen op om het eigen bedrijf en de hele branche slimmer en sneller te maken.

Data Pro Certificaat en DigiGo logo

Dit maakt ons anders

Onze marktfocus

01

Wij hebben een 100% focus op de digitale transformatie van de bouw- en technieksector.

Autonomie

02

Autonomie is een groot goed bij Fonkel. We geloven dat mensen zelf kunnen en moeten bepalen hoe ze tot het beste resultaat komen. Dit geldt voor ons eigen team, maar ook voor de mensen waarmee we samenwerken bij opdrachtgevers.

Openheid van zaken

03

We geloven in openheid van zaken. Over kansen, over uitdagingen, over cijfers, over wat mogelijk is en wat niet. Want alleen volledige transparantie stelt teamleden en opdrachtgevers in staat om optimaal (samen) te werken.

Vacatures